Зенкор® Лівід

Де купити

Зенкор® Ліквід 600 SC, КС — високоефективний системний гербіцид для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами при вирощуванні картоплі, томатів, люцерни та сої.

    Відсутність фракції пилу Унеможливлення замулювання фільтрів Швидка розчинність у воді

Доступні розміри:

Коли використовувавти

Оптимальне використання
Можливе використання
Не використовувати

Як використовувати

Спосіб використання: 
Обприскування грунту до появи сходів культури. Обприскування грунту до висаджування розсади.Обприскування у фазі 2-4 листків культури.
Картопля: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 5-11 мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту до появи сходів культури. Томати розсадні: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 5 - 7 мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту після укорінення висадженої розсади через 15 -20 днів. Томати безрозсадні: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 3 - 5 мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування у фазі 4 - 6 листків культури. Морква: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 3 - 5мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту до сходів культури та через 10 - 20 днів (від фази олівця). Для забезпечення чистоти посівів культури аж до літа необхідно, щоб плівка гербіциду після обприскування не була зруйнована внаслідок міжрядного обробітку грунту чи інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування. Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря та грунту і досягяє свого оптимуму при 20-25 °С.

Норми

5-11 мл/100 м2 - картопля 3-5 мл/ 100 м2 - морква, томати безрозсадні 5-7 мл/100 м2 - томати розсадні

Склад

    Метрибузин 600 г/л

Застереження щодо використання

В теплицях та парниках Зенкор® Ліквід не можна застосовувати, бо це може викликати фітотоксичність культурних рослин.

Інформація про реєстрацію

Реєстраційна назва: ЗЕНКОР ЛІКВІД 600 SC, KC

Реєстраційний номер: A 06426

До відома споживача: Для уникнення ризиків для людини та довкілля алежить дотримуватися інструкції щодо використання.