Загальні умови використання

Доступ і використання даного веб-сайту залежать від наступних умов. Будь ласка, не використовуйте даний сайт, якщо ви не згодні з цими умовами. Даний веб-сайт був розроблений SBM (далі SBM) і керується ним же. Ми залишаємо за собою право припинити дію або внести часткові або повні зміни на даний веб-сайт або в Загальні умови використання. Зверніть увагу, що ми можемо вносити такі зміни на свій розсуд і без попереднього повідомлення. У зв'язку з цим, ми повинні попросити вас наступного разу, коли ви відвідаєте цей веб-сайт, переглянути умови і звернути увагу на будь-які зміни або поправки, які, можливо, були внесені

Передача права користування і перевага

Всі відомості, документи і ілюстрації, опубліковані на даному веб-сайті, є одноосібною власністю SBM. Будь-які дозволи на їх використання надаються за умови, що відповідна примітка стосовно авторського права відображено на всіх копіях, що такі дані використовуються тільки в особистих цілях, що вони не використовуються на комерційній основі, що дані не були якимось чином змінені і що всі ілюстрації , отримані на веб-сайті, використовуються тільки в поєднанні з супровідним текстом.

Товарні знаки і авторське право

Будь-яке несанкціоноване використання товарних знаків або інших матеріалів веб-сайту прямо заборонено і є порушенням законодавства про авторське право, товарні знаки або інші права на промислову власність.

Обмежена відповідальність

SBM зібрав детальну інформацію, представлену на цьому веб-сайті, з внутрішніх і зовнішніх джерел, в міру своїх знань і переконань, за допомогою професійної старанності. Ми прагнемо постійно розширювати і оновлювати цей круг інформації. Інформація на даному веб-сайті призначена виключно для подання SBM, її продуктів і послуг. Однак ніяких заяв і гарантій не дається, прямо або побічно, з приводу повноти або правильності інформації на даному веб-сайті. Майте на увазі, що дана інформація, хоча і достовірна на той день, коли вона була опублікована, може бути більш неактуальною. У зв'язку з цим, ми рекомендуємо вам перевіряти будь-яку інформацію, отриману на даному сайті, до її використання в будь-якій формі. Рекомендації, наведені на даному веб-сайті, не звільняють вас від проведення власних перевірок наших останніх рекомендацій, зокрема наших паспортів безпеки і технічних специфікацій, а також наших продуктів на предмет їх придатності для передбачуваних процесів і цілей. Якщо вам потрібні будь-які рекомендації або інструкції, що стосуються наших продуктів або послуг, будь ласка, зв'яжіться з нами безпосередньо. Користувачі даного сайту заявляють, що згодні отримати доступ до веб-сайту та його контенту на свій страх і ризик. У тій мірі, в якій це дозволено законом, ні SBM, ні треті сторони, які беруть участь в написанні, виробництві або передачі даного веб-сайту, не можуть бути притягнуті до відповідальності за шкоду або збитки, отримані в результаті доступу або неможливості доступу або використання або неможливості використання даного веб-сайту або виходячи з того факту, що ви покладалися на інформацію, надану на цьому веб-сайті. Це не впливає на нашу відповідальність за смерть або тілесне ушкодження, що виникли в результаті нашої недбалості, а також на нашу відповідальність за шахрайське спотворення інформації або введення в оману щодо фундаментального питання або на будь-яку іншу відповідальність, яка не може бути виключена або обмежена відповідно до чинного законодавства.

Завантаження матеріалу

Кожен раз, коли ви використовуєте функцію, що дозволяє завантажувати матеріали на даний сайт або встановлювати контакт з іншими користувачами даного веб-сайту, ви повинні дотримуватися стандартів контенту, встановлені в нашій Політиці прийнятного використання. Ви гарантуєте, що будь-яка така дія відповідає цим стандартам, і ви захищаєте нас від будь-якого порушення цієї гарантії.
Будь-який матеріал, який ви завантажуєте на даний веб-сайт, буде вважатися неконфіденційним і незапатентованим, і ми маємо право використовувати, копіювати, поширювати і розкривати третім особам будь-який такий матеріал для будь-яких цілей. Ми також маємо право розкрити вашу особистість будь-яким третім особам, які стверджують, що будь-який матеріал, розміщений або завантажений вами на наш сайт, являє собою порушення їх прав інтелектуальної власності або їх права на недоторканність приватного життя.
Ми не несемо відповідальності перед третіми особами за зміст або точність будь-яких матеріалів, розміщених вами або будь-яким іншим користувачем даного веб-сайту.
Ми маємо право видалити будь-які матеріали або повідомлення, розміщені вами на даному веб-сайті, якщо, на наш погляд, такий матеріал не відповідає стандартам вмісту, викладеним в нашій Політиці прийнятного використання.

Віруси, злам й інші правопорушення

Ви не повинні використовувати не за призначенням даний веб-сайт, свідомо вводити віруси, трояни, черв'яки, логічні бомби або інші матеріали, які є шкідливими або технологічно шкідливими. Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до даного сайту, сервера, на якому зберігається даний веб-сайт, або будь-якого сервера, комп'ютера або базі даних, підключеним до цього веб-сайту. Ви не повинні атакувати даний сайт за допомогою атаки типу відмова в обслуговуванні або розподіленої атаки типу відмова в обслуговуванні.
Порушуючи це положення, ви робите кримінальний злочин. Ми повідомимо про будь-яке таке порушення відповідних правоохоронних органів, і ми будемо співпрацювати з цими органами, розкриваючи їм вашу особистість. У разі такого порушення ваше право на використання даного веб-сайту негайно припиниться.
Ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, викликані розподіленою атакою типу відмова в обслуговуванні, вірусами або іншими технологічно шкідливими матеріалами, які можуть заразити ваше комп'ютерне обладнання, комп'ютерні програми, дані або інші запатентовані матеріали через використання вами даного веб сайту або через завантаження будь-якого матеріалу, розміщеного на ньому, або на будь-якому, пов'язаному з ним, веб-сайті.

Посилання на наш сайт

Ви не повинні посилатися на даний сайт або будь-яким чином використовувати матеріал, розміщений на даному веб-сайті, без нашого попереднього згоди.

Веб-сайти сторонніх постачальників / посилання

Даний веб-сайт містить посилання / джерела на сторонні веб-сайти. Надаючи такі посилання, SBM не схвалює їх зміст. Також SBM не несе ніякої відповідальності за доступність або зміст таких веб-сайтів або будь-яку відповідальність за збитки або шкоду, завдану в результаті використання такого вмісту в будь-якій формі. SBM не гарантує, що сторінки, пов'язані з наданням інформації, відповідають якості. Посилання на інші сайти надаються користувачам сайту тільки заради зручності. Користувачі отримують доступ до таких сайтів на свій страх і ризик. Вибір посилань жодним чином не повинен обмежувати доступ користувачів до пов'язаних сторінок.

Відомості, надані вами

Користувач даного сайту несе повну відповідальність за зміст і правильність відомостей, які він або вона відправляє в SBM, а також за порушення будь-яких прав третіх сторін, які можуть бути причетні до таких відомостей. Користувач дає свою згоду SBM зберігати такі відомості і використовувати їх для цілей статистичного аналізу або для будь-якої іншої певної бізнес-цілі, якщо інформація не включає в себе особисті дані, що виходять за межі основних даних або даних про використання. Зокрема, SBM має право використовувати зміст таких повідомлень, включаючи ідеї, винаходи, креслення, методи і експертизу, що містяться в них, для будь-яких цілей, таких як розробка, виробництво та / або маркетинг продуктів або послуг і відтворювати таку інформацію і надавати її третім особам без будь-яких обмежень.

Міжнародні користувачі

Даний веб-сайт перевіряється, експлуатується і оновлюється ТОВ «ЕСБІЕМ ЛАЙФ САЙЄНС» в м.Києві. Він призначений виключно для використання в Україні. SBM не гарантує, що дані, представлені на цьому веб-сайті, також будуть вірні за межами України, і, зокрема, що продукти і послуги будуть доступні з тим же зовнішнім виглядом в тих же розмірах або при одних і тих же умовах. Якщо ви запускаєте даний веб-сайт з будь-якого місця за межами країни або завантажуєте вміст з такого місця, майте на увазі, що ви несете відповідальність за те, що ви дієте відповідно до місцевого законодавства, які можуть застосовуватися в цьому конкретному місці.
Продукти, подання на даному веб-сайті, можуть поставлятися в різних упаковках, в упаковках різних розмірів або з різною написом або маркуванням, в залежності від країни.

Юрисдикція і застосовне право

Місцеві суди матимуть виняткову юрисдикцію щодо будь-яких вимог, що виходять з або пов'язаних з відвідуванням даного веб-сайту.
Ці умови використання та будь-які суперечки або претензії, що виникають з або у зв'язку з ними або з їх предметом або освітою (включаючи неконтрактного суперечки або претензії), регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України.

Сайт з логіном: права доступу

Час від часу ми можемо обмежувати доступ до деяких частин даного веб-сайту або всього даного веб-сайту користувачам, які зареєструвалися у нас.
Зверніть увагу, що ви зобов'язані захищати свої права доступу від несанкціонованого використання сторонніми особами та що ви також повинні переконатися в тому, що вони не можуть використовуватися іншими без вашого дозволу.
Ви повинні негайно повідомити SBM, якщо дізнаєтеся, що мало місце порушення безпеку щодо будь-яких відомостей, доступних на веб-сайті SBM, або якщо сторонні особи отримали права доступу або ви виявили ознаки того, що такий доступ може стати можливим.
Ми маємо право в будь-який час відключити будь-який ідентифікаційний код користувача або пароль, обраний вами або виділений нами, якщо, на наш погляд, ви не виконали будь-які положення цих умов використання.
При використанні даного веб-сайту ви повинні дотримуватися умови нашої Політики прийнятного використання.

Прогнозні заяви

Даний веб-сайт може містити прогнозні заяви на основі поточних припущень і прогнозів, зроблених Групою SBM або управлінням підгрупами. Різні відомі і невідомі ризики, невизначеності і інші чинники можуть призвести до істотних відмінностей між фактичними майбутніми результатами, фінансовою ситуацією, розвитком або ефективністю компанії та наведеними тут оцінками. Компанія не несе ніякої відповідальності за оновлення цих прогнозних заяв або їх відповідність майбутнім подіям або перспективам розвитку.