Прованто® Дуплет*

Де купити

Прованто Дуплет 112,5 SC, КС - інновативний інсектицид контактно-системної дії для захисту картоплі та овочів  від колорадського жука та інших шкідників.

  *Залишки препарату Прованто Дуплет виробництва попередніх років під старою назвою Коннект можуть бути наявні у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню в Україні препарат Коннект буде вироблятися лише під новою назвою Прованто Дуплет.
  • Поєднання двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії підвищує біологічну ефективність препарату запобігає резистентності.
  • Швидкий нокдаун-ефект поєднаний з довготривалим захистом.
  • Відсутність залежності від погодних умов.
  • Наявність антистресової дії.
  • Сприятливі токсикологічні характеристики.

Пакування: 50 ml 10 ml

Коли використовувати

Оптимальне використання
Можливе використання
Не використовувати

Як використовувати

Спосіб використання: 
Обприскування посадок картоплі в період вегетації рослин

Перед використанням препарат ретельно збовтати!

Обприскування картоплі проводять в період вегетації, при появі перших ознак ураження шкідниками. Норма витрати препарату: 5мл на 5л води на 1 сотку. Потрібно відміряти необхідну кількість препарату, зробити маточний розчин та пропорційно розлити його на певну кількість відер води.

Препарат гарантує міцний нокдаун-ефект та забезпечує тривалий період захисної дії.. Оброблені рослини отримують додатковий антистресовий захист проти посухи, перезволоження та інших несприятливих умов. Максимальна кількість обробки 2 рази. Строк від останньої обробки до збирання врожаю - 30 діб.

Норми

5 мл/5 л води/100 м2 - картопля

Склад

  Імідаклоприд, 100 г/л + Бета-цифлутрин, 12,5 г/л

Застереження щодо використання

Зберігати в заводській упаковці  у сухому, прохолодному, провітреному приміщенні. Не рекомендується зберігати препарат при температурі нижче мінус 10 С та вище 40 С. Під час роботи з препаратом не їсти, не пити, не палити. Користуватися індивідуальними засобами захисту. Після закінчення робіт  вимити з милом руки та обличчя.

Інформація про реєстрацію

Реєстраційна назва: ПРОВАНТО ДУПЛЕТ 112,5 SC, КС

Реєстраційний номер: A 06680

До відома споживача: Для уникнення ризиків для людини та довкілля належить дотримуватися інструкції щодо використання.