Плодові та декоративні рослини: секрети при посадці

Краще садити саджанці плодових культур в місцях де ще не росли садові рослини взагалі, якщо звичайно є така можливість. 

Саджанці плодових культур можна садити восени і навесні, коли рослини перебувають у стані спокою. Висаджені у цей час рослини до закінчення вегетаційного періоду встигають добре прижитися. Якщо саджанці восени не посаджено на постійне місце, їх висаджують рано навесні – відразу після розмерзання грунту. Найкращі результати отримують при садінні до розпукування бруньок - зазвичай це березень - перша декада квітня місяця.

Як правильно садити

Садити саджанці слід здебільшого на рівні кореневої шийки, або на декілька сантиметрів глибше.  Садові ями повинні мати значні розміри (плодові - 0.6-1.0 х 0.6-1.0 м і ягідники - 0.4-0.6 м) і заправлені  перегноєм з розрахунку 10-20кг та мінеральними добривами (азотні, фосфорні, калійні та мікродобрива). Усі ці компоненти слід старанно перемішати з родючою землею в нижній частині ями.

Чому саме бовтанка

Безпосередньо перед садінням саджанців готують спеціальну бовтанку, яка складається з глини, перегною та води. Одна частина глини, одна частина перегною та одна частина води – усе це ретельно перемішують та додають до цієї бовтанки розчин препарату Тексіо Велум  (20мл препарату на 1л води). Бовтанка з додаванням розчину Тексіо Велум повинна мати консистенцію сметани. Вона не повинна бути рідкою, про те в той же час і не сильно густою. Перед садінням, кореневу систему саджанця занурюю в бовтанку, після чтого саджанець опускають в садивну яму. При використанні, в такий спосіб, Тексіо Велум саджанці по-перше краще приживлюються, а по друге майже до початку літа надійно захищені від  шкідників саду, такими як попелиці, трипси, щитівки та інші.

Багато з вас використовували препарат під назвою Престиж, виробництва компанії Байєр. В 2018 році препарат Престиж був перереєстрований компанією СБМ Лайф Сайєнс під назвою Тексіо Велум для роздрібного продажу населенню. На ринок України поставляється під брендом Протект Гарден.

Тексіо Велум

Довершена якість під новим брендом

Надійний захист саджанців плодових і декоративних рослин

Перейти за посиланням