Пермаклін® Ліквід*

Де купити

Пермаклін® Ліквід 600 SC, КС — високоефективний системний гербіцид для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами при вирощуванні картоплі, томатів, люцерни та сої.  

  *Залишки препарату Пермаклін Ліквід виробництва попередніх років під старою назвою Зенкор Ліквід можуть бути наявні у продажу до закінчення їх терміну придатності. Починаючи з жовтня 2018 року для роздрібного продажу населенню препарат Зенкор Ліквід буде вироблятися лише під новою назвою Пермаклін Ліквід.
  • Відсутність фракції пилу
  • Унеможливлення замулювання фільтрів
  • Швидка розчинність у воді

Пакування: 20 ml 100 ml

Відео про продукт

Коли використовувати

Оптимальне використання
Можливе використання
Не використовувати

Як використовувати

Спосіб використання: 
Обприскування грунту до появи сходів культури. Обприскування грунту до висаджування розсади.Обприскування у фазі 2-4 листків культури.
 • Картопля: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 5-11 мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту до появи сходів культури.
 • Томати розсадні: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 5 - 7 мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту після укорінення висадженої розсади через 15 -20 днів.
 • Томати безрозсадні: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 3 - 5 мл на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування у фазі 4 - 6 листків культури.
 • Морква: однорічні дводольні та злакові бур’яни — 3 - 5мл на 5 л води (на 1 сотку).

Обприскування грунту до сходів культури та через 10 - 20 днів (від фази олівця). Для забезпечення чистоти посівів культури аж до літа необхідно, щоб плівка гербіциду після обприскування не була зруйнована внаслідок міжрядного обробітку грунту чи інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування. Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря та грунту і досягяє свого оптимуму при 20-25 °С.

Норми

5-11 мл/100 м2 - картопля

3-5 мл/ 100 м2 - морква, томати безрозсадні

5-7 мл/100 м2 - томати розсадні

Склад

  Метрибузин 600 г/л

Застереження щодо використання

В теплицях та парниках Пермаклін® Ліквід не можна застосовувати, бо це може викликати фітотоксичність культурних рослин.

Інформація про реєстрацію

Реєстраційна назва: ПЕРМАКЛІН ЛІКВІД 600 SC, KC

Реєстраційний номер: A 06692

До відома споживача: Для уникнення ризиків для людини та довкілля належить дотримуватися інструкції щодо використання.