Пантера®

Де купити

Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами при вирощуванні картоплі, томатів, цибулі, цукрового буряку.  Гербіцид Пантера виробляє міжнародна компанія ЮПЛ (UPL). Для роздрібного продажу населенню в Україні поставляється під брендом Протект Гарден.

  • Знищує як багаторічні, так і однорічні злакові бур’яни 
  • Сучасна, готова до використання формуляція без неприємного запаху  
  • Незначний молекулярний розпад всередині рослин бур’янів за несприятливих погодних умов, що забезпечує надійнішу дію препарату
  • Висока селективність та безпечність для рослин  навіть за випадкового передозування
  • Низьке хімічне навантаження на довкілля та швидкий напіврозпад діючої речовини препарату в грунті
    

Пакування: 250 ml

Відео про продукт

Коли використовувати

Оптимальне використання
Можливе використання
Не використовувати

Як використовувати

Спосіб використання: 
Обприскування після сходів культури

Препарат застосовується після сходів культури в ранні та вразливі стадії розвитку бур’янів: однорічних — 3-4 листки і до фази кущення; багаторічних — 3-6 листків за висоти 10-20 см.

Для вищезгаданих культур норма витрати на одну сотку проти однорічних злакових бур'янів 10-15 мл на 4-5 л води на 1 сотку; проти багаторічних злакових бур'янів 15-20мл на 4 - 5 л води на 1 сотку.

Завдяки потужній системній дії гербіцид проникає в рослину протягом години. Перші ознаки дії гербіциду на бур’яни починають проявлятись через 5-10 днів після обробки (затримка росту, хлороз кінчиків пагонів) залежно від погодних умов та активності ростових процесів рослин. Повний ефект дії зазвичай проявляється через 14-21 днів після обробки (відмирання бур’янів).

 

 

Склад

  Хізалофоп-П-тефурил, 40 г/л

Інформація про реєстрацію

Реєстраційна назва: Пантера®

Реєстраційний номер: А №02822