Контроль шкідників у будинку, літо без мух

Літаючі комахи дуже дратують населення, особливо нав'язливі вони з підвищенням температури у середині літа. Мухи, оси та інші шкідники роблять нестерпним життя не лише в саду або на терасі, а також на кухні, у вітальні та спальні.

Не привертайте увагу цих комах до своєї оселі

Попереджений - майже захищений. Цей підхід також стосується багатьох небажаних "гостей" населення. Усім відомо, що смачний фруктовий торт або склянка із соком на столі - це відверте запрошення для ос та мух. Навіть фруктова чаша на кухні або відкриті пакети для зберігання з борошном, цукром, вівсяною кашею тощо приваблюють багатьох літаючих комах, як магніти. Таким чином, зберігання цих кришок або використання контейнерів, що підлягають блокуванням, є простими, але ефективними заходами не є прив'язка осей, мух та інших комах.

Безпечні рішення проти осиних гнізд

Але навіть найкраща профілактика іноді досягає меж. Коли ви виявите гніздо оси у своїй власній оселі, потрібні швидкі, ефективні та безпечні заходи контролю. Якщо гнізно розташовано високо використовуйте препарати з сильним струменем розпилення, що дозволяє ефективно контролювати ос на безпечній відстані. Активний водний туман, який розвивається під час оприскування навколо гнізда, проникає в гніздо, де він забезпечує тривалий ефект.

Піна проти осиних гнізд є правильним вибором, коли гнізда розташовані близько до вас. Піна розпилюється за допомогою трубки у вхідний отвір гнізда. Там вона швидко поширюється і не дозволяє осам втекти або напасти.

Зупиняємо дратівливих мух

Мухи, що поселилися в будинку, можуть там розмножуватися, а також дратують самих господарів.  Під час короткого життєвого циклу в сезон від квітня до жовтня вони можуть відкладати кілька тисяч яєць. Якщо температура постійно падає нижче 15 градусів за Цельсієм, мухи зникають так само швидко, як і з'явилися. Однак до цього часу може відродитися до 15 поколінь, і це не просто дратує, але також може бути шкідливим для здоров'я. Зрештою, мухи можуть передавати різні хвороби людям.

 

Залиште далеко від тераси тарілку з виноградом із декількома шматочками фруктів, якщо вам потрібно провести спокійно час на терасі. Це хороша ідея, щоб відвернути увагу літаючих комах, особливо ос.

Супутні поради