Контроль шкідників біля будинку, заборояєм мурахам залізти у дім

Мурахи сповзаються на фрукти і солодощі за вашим літнім столом, шукаючи місця для створення своєї колонії спочатку між будинком і верандою, а потім потрапляють до будинку. Коли це трапилося, то можна очікувати справжнє нашестя мурах.

Як уникнути колоній мурах на терасі

Використання відповідних матеріалів на місцях стиків та гідроізоляція може забезпечити ефективний захист від мурашок. Наприклад, уникайте піску, як основу для штукатурки, щоб з'єдати веранду та дім, використовуйте більш грубі базальтові черепиці, які практично не можливі для пересуваня мурашок. Крім того, ущільнення рідкою смолою підходить для профілактики мурашок і може дуже ефективно захищати від їх проникнення та розселення.

Однак, якщо мурахи вже проникнули у будинок, необхідні швидкі рішення для ефективної боротьби з існуючим поширенням мурах. Коробки приманки дуже зручні та прості у використанні, і є оптимальним рішенням для клієнтів з дітьми та/або з домашніми тваринами.

Планування контролю над колоніями мурах

Позбутися мурашиних колоній можна з гранулами проти мурах, які розкинути біля місця локації шкідника. Мурах приваблює така наживка, перетягують її в нору. Приманки у вигляді гранул не тільки ефективні проти мурах, але також можутьвикористовуватися проти інших домашніх паразитів у будинку, на терасах, балконах, доріжках.

Памятайте, що мурахи - це санітари природи. У саду вони виконують багато корисних функцій.

Чи відомо Вам?

  • Мурахи жили на нашій планеті протягом багатьох тисячоліть: на сьогодні вважається, що вони існують близько 130 мільйонів років.
  • Мурахи досить розумні: у співвідношенні до власного розміру тіла їх мозок найбільший серед всіх тварин.
  • Мурахи полюбляють спеку: їх колонії можна часто знайти під терасою в найбільш сонячних місцях.
  • Мурахи є справжніми нишпорками: їхній нюх можна порівняти з собакою.
  • Мурахи співдружні з попелицями: оскільки вони живляться солодкими виділеннями цих шкідників, то мурахи захищають попелиць від ентомофагів, зокрема сонечка
     

Супутні поради