Контроль бур'янів, їх можливо позбутися!

Що робити з бур'янами? Багато садівників у цьому випадку використовують народні заходи. Але чи є вони ефективними?

Що допомагає боротися з бур'янами на городі?

Бур'яни можуть довести деяких садівників до відчаю: в той час, коли культурні насадження прекрасно ростуть на грядці, непрохані гості вже наступають. Багаторічні та однорічні бур'яни зовсім небажані на присадибних ділянках - вони сильно конкурують з культурними рослинами, коли справа доходить до поживних речовин, води та простору. 

Тримайтесь подалі від народних методів

Існують різні народні методи боротьби з бур'янами, які часто згадуються на інтернет-форумах або надаються як практичні поради. Але будьте обережні: не всі рекомендації дійсно ефективні - і деякі з них часто навіть не є законними! Ми часто чуємо, що участки, які щільно заростають бур'янами, можна обробляти кип'яченою водою, спиртом, оцтом або навіть полум'ям. Однак не слід недооцінювати небезпеку пошкодження себе при застосуванні цих заходів. Багато людей навіть випадково підпалюють сусідню огорожу. 

Які дії приводять до затратних наслідків

Тримайтеся подалі від допоміжних речовин, таких як сіль або оцет: вони просто не ухвалені контролюючими органами для боротьби з бур'янами. Оцет і сіль завдають садівнику набагато більший збиток - активні речовини розкладаються повільно і поступово ставлять під загрозу грунт, рослини та комах. Отже, єдиною законною альтернативою є механічне вилучення бур'янів сапами.

Оберіть простий і законний шлях та використовуйте перевірені та затверджені засоби захисту рослин. Гербіциди останнього покоління протягом короткого часу демонструють видимі результати, вони мають тривалий ефект і повертають діпянці звичайний вигляд без бурянів.

Перевірте себе

  • Чим раніше встановлюється контроль за бур'янами, тим ефективніший захист врожаю
  • Пам'ятайте, що період росту бур'янів вже починається в березні 
  • Рання стадія контролю обіцяє високі врожаї