Енвідор®

Де купити

Енвідор 240 SC, КС — акарицид контактно-системної дії з широким спектром активності для захисту плодових та овочевих культур від рослинноїдних павутинних кліщів.

    Висока ефективність на плодових та овочевих культурах Діє на усіх фазах розвитку кліщів Безпечний для корисних комах Висока стійкість до опадів Акарицид з високим побічним рівнем ефективності проти медяниць, цикадок, щитівок

Доступні розміри:

Коли використовувавти

Оптимальне використання
Можливе використання
Не використовувати

Як використовувати

Спосіб використання: 
Обприскування в період вегетації
Яблуня: рослинноїдні павутинні кліщі (глодовий та червоний плодовий) і бурий плодовий кліщ — 4-6 мл/10 л води на 6-8 дерев віком до 5 років або 3-4 дерева віком понад 5 років. Груша: рослинноїдні павутинні кліщі (глодовий та червоний плодовий) і бурий плодовий кліщ — 4-6 мл/10 л води на 6-8 дерев віком до 5 років або 3-4 дерева віком понад 5 років. Огірки: павутинний кліщ — 5 мл/5 л води на 1 сотку. Баклажани. павутинний кліщ — 5 мл/5 л води на 1 сотку Обприскування в період вегетації Обприскування в період вегетації з витратою робочої рідини 10 л. Строки очікування до збирання врожаю: яблука – 40 діб, груші – 50, огірки – 15, баклажани - 35. Максимальна кількість обробок – 2 рази.

Норми

4-6 мл/10л води - яблуня, груша 5 мл/ 5 л води - огірки, баклажани

Склад

    Спіродіклофен, 240 г/л

Інформація про реєстрацію

Реєстраційна назва: ЕНВІДОР 240 SC, КС

Реєстраційний номер: A 06425

До відома споживача: Для уникнення ризиків для людини та довкілля алежить дотримуватися інструкції щодо використання.