Догляд за декоративними рослинами, клумби

Нарешті, ми дочекалися - після нескінченної зими природа пробуджується повільно, і перші зелені паростки рішуче пробираються через все ще непробудну землю. Весна - це час, щоб почати готуватися до майбутнього сезону садівництва та городництва. Неважливо, чи це газон, овочева ділянка чи підживлення мінеральними речовинами - саме час закладати основу зараз для прекрасного саду влітку.

Шкідники рослин, такі як шкідливі комахи (щитівки, попелиці, трипси, плодожерки, совки та інші) та кліщі, значно впливають на потенціал розвитку овочевих та плодових культур навесні.

Масовий спалах шкідників може відбутися за короткий час. Більшість шкідливих організмів охоче ховаються, чекаючи початку сезону, щоб рослини розвинулись і забезпечили достатньою кількість їжі.

Наприклад, попелиці масово поширюються, коли розпускаються ніжні паростки декоративних рослин. Саме тоді тканина рослин є дуже м'якою і хоботох попелиць легко проникає всередину.

Те саме стосується і збудників хвороб на рослинах. У таких випадках радимо використовувати фунгіциди, щоб уникнути значних пошкоджень рослин.

І сад, і садівник потребують підготовки. Складіть собі контрольний список по догляду за присадибною ділянкою, що є основою для прекрасного саду влітку вже навесні!

Список дій

  • Обрізка чагарників, плодових дерев
  • Поверхневе рихлення грунту на присадибній ділянці, мульчування
  • Посадка овочів та квітів
  • Знешкодження мохів та бур'янів на присадибній ділянці
  • Видаліть зелений покрив та водорослі на камінні, якщо є

Супутні поради